Zvolte si typ nemovitosti

O mně

Legislativa

Pravidla ochrany osobních údajů - GDPR

Pojištění

Poučení spotřebitele

S kým spolupracuji…

ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ KONEČNÝ s.r.o.

 

 

Profesionální fotografie + natáčení videoprohlídek

Jsem také členem Realitní komory:

 

Insolvenční servis v.o.s., Mišákova 326/15, Nové Sady, 779 00 Olomouc

Kdo jsem…

V obchodním prostředí se pohybuji již od roku 1989. Za tuto dobu jsem spolupracoval se čtyřmi společnostmi převážně korporátního typu, jako jsou Flamilo, GECO Tabák, L’Oréal a hlavně Kofola kde jsem strávil dlouhých a po většinu krásných 11 let. Prostě: „Když ji milujete, není co řešit“ ;).
V těchto společnostech jsem prošel několika manažerskými pozicemi, v důsledku kterých jsem nabral spoustu obchodních zkušeností a dovedností ze kterých se snažím čerpat do dnes.
Ale přejděme raději k důvodu, proč jste navštívili tyto webové stránky…
Jako realitní makléř jsem začal pomáhat svým klientům od roku 2013, kdy za tímto účelem jsem založil v Olomouci realitní kancelář Listreali s.r.o.
Začátky podnikání v tomto oboru nebyly samozřejmě jednoduché, ale výrazně můj rozvoj v tomto oboru napomohla spolupráce s insolvenčními správci z Olomouce, kde v rámci insolvenčního řízení jsem začal realizovat prodeje nemovitostí.
Takto začala má kariéra v realitách. Na mém kontě je doposud realizováno více jak 150 prodaných nemovitostí a spokojených klientů.

Proč spolupracovat právě se mnou?

Na úvod bych rád zdůraznil, že nejsem stroj, ani robot a proto se snažím nabídnout normální a srozumitelný lidský přístup.
Nabízím zkušenosti makléře, který působí na realitním trhu více jak sedm let a to ne jenom v Olomouci a okolí, ale i v dalších regionech ČR. Nemovitosti svých klientů jsem prodal i v Moravskos­lezském, Jihomoravském, Zlínském, Pardubickém a Středočeském kraji. A moc dobře vím, že dnes to není o tom, mít inzerci na co největším množství inzertních portálů, ale o něčem zcela jiném.
Podat inzerát s obyčejnými fotografiemi umí každý makléř, nebo každý majitel co si myslí, že prodat nemovitost bez realitky je to nejlepší. Ale umět zacílit i na vybranou skupinu lidí, nebo nabídnout něco navíc je bohužel stále něco, co uniká valné většině „profesionálů“. To něco navíc je seriózní spolupráce a to především:

  • Stanovíme společně maximálně správnou prodejní cenu Vaší nemovitosti
  • Prověřím právní stav nemovitosti
  • Připravím nemovitost k prodeji – zvenku i zevnitř, tak aby na
  • Fotografiích a videu vypadala nejlépe
  • Udělám profesionální fotografie a video, dle možností i video z dronu
  • Zajistím prezentaci na webu a sociálních sítí
  • Zajistím právní servis a advokátní úschovu u ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘE KONEČNÝ s.r.o.
  • Zajistím financování kupujícím – pokud bude potřeba

Máte dotazy? Kontaktujte mně:

Hledáte partnera pro prodej nemovitosti?
Jste na správné adrese

Kontaktujte mně

Pro své klienty zajišťuji dokonalý servis. Připravím vaší nemovitost k prodeji, nafotím profesionální fotografie, natočím videoprohlídku, půdorysy a zajistím inzerci jak na sociálních sítích tak na inzertních portálech.Mám zájem o spolupráci